Les

UNG-styret

E-post til styret: parat.ung@gmail.com
Av Parat Publisert dato 02.06.2021 13:50 redigert 23.06.2021 12:48

Leder 
Kari Nestaas Ruud
Mobil: 90768536
E-post: kari.nestaas@domstol.no

Nestleder:
Amandus Amadeus Syed-Bøe, e-post: amandusamadeus@gmail.com

Styremedlem: 
Elisabeth Hjelm, e-post: elisabeth.hjelm@aeronorway.no
Styremedlem: Nina Holand, e-post: ninaholand@gmail.com
Styremedlem: Robin Malm, e-post: robin.malm@live.se 

Varamedlem: Maia Karoline Mentzoni Hansen, e-post: maia.karoline.mentzoni.hansen@wideroe.no 
Varamedlem: Kristian Tingve, e-post: kristian.tingve@mac.com

© Parat
- din arbeidstakerorganisasjon i YS

Org.nr. 971 480 270
Personvernregler i Parat
Parats presserom
For arbeidsgivere
RSS nyhetsstrøm
Våre nettsteder:  
parat.com
parat24.com
paratkompetanse.com 
parattariff.com  
parat.com/pensjon
parat.com/tillitsvalgt 
parat.com/ledere 
Vi er Parat - 
og vi jobber for at
du skal få en enda
bedre arbeidsdag!
Mer om vår visjon

Kontakt oss

Tlf   +47 482 10 100
forhandling@parat.com
tariff@parat.com
webmaster@parat.com
Lakkegata 23 
Postboks 9029 Grønland
0133 Oslo
Hei, jeg heter Ståle. Hva kan jeg hjelpe med?